Producent i budowa basenów Berndorf

EN

DE

CZ

SK

FR

Zalety basenów kąpielowych ze stali nierdzewnej

Absolutna szczelność

Nawet po dziesiątkach lat, przez specjalną metodę łączenia elementów niecek (spawanie w osłonie argonu), nie występują żadne ubytki i uszkodzenia. Gwarantowana jest absolutna szczelność dla całej niecki basenu, łącznie z całą hydrauliką basenową.

 

Krótki czas budowy

Poprzez fabryczne, wstępne przygotowanie całych elementów konstrukcji niecki (ściany z rynnami przelewowymi o dowolnym kształcie do 10 m długości są przygotowywane w warsztatach firm basenowych), oraz możliwość pracy w sezonie zimowym, renowacja czy budowa nowego basenu może być przeprowadzona bez utraty sezonu kąpielowego.

 

Najniższe koszty eksploatacji

Pierwszy basen wybudowany w tym systemie ma już ponad 50 lat. Do dnia dzisiejszego nie wymagał żadnych napraw i prac remontowo - konserwacyjnych. Stal nierdzewna jest materiałem praktycznie nie zniszczalnym i nie wymaga żadnych dodatkowych zabezpieczeń.

 

Bezproblemowe zimowanie

Nie ma potrzeby podgrzewania wody basenowej ani stosowania innych zabezpieczeń w okresie zimowym. Warstwa lodu (wodę pozostaje na zimę w niecce basenu), nie przymarza do ścian bocznych nawet przy największych mrozach. Stanowi natomiast warstwę izolacyjną dla fundamentów, które nie są narażone na pęknięcia z powodu niskich temperatur.

 

Optymalne prowadzenie wody na miarę nowego DIN 19643

Czysta woda (po filtracji), w 100% cały czas wpływa przez specjalne kanały denne (wyposażone w dysze wlotowe), woda basenowa wypływa w 100% przez rynny przelewowe, przez to odpadają koszty związane z dużą ilością rur i niebezpieczeństwo powstania przecieków.

 

Mały nakład pracy przy czyszczeniu

Wszystkie części basenu i rynny są łatwo dostępne i widoczne, koszty eksploatacji basenu ze stali nierdzewnej są minimalne, to wszystko czyni ten materiał idealny przy budowie niecek basenowych.

 

Higienicznie idealna

Gładkie i zamknięte powierzchnie, bez fug. Opatentowany system cyrkulacji wody basenowej w obiegu zamkniętym. Cechy te minimalizują możliwość tworzenia się siedlisk bakterii i innych mikroorganizmów.

 

Wyśmienity produkt za bardzo dobrą cenę

Ceny niecek basenowych ze stali nierdzewnej są porównywalne do cen niecek wykonanych w innych systemach. Jeżeli dodatkowo uwzględnimy sposób konstrukcji koszty te mogą być niższe.

FR

SK

CZ

DE

EN

Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2024