Producent i budowa basenów Berndorf

EN

DE

CZ

SK

FR

Więcej inspiracji możesz naleźć w naszej galerii realizacji.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat basenów ze stali nierdzewnej Berndorf, skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Zadzwoń lub napisz!

Galeria

Stalowe niecki basenowe z hydromasażem - producent Berndorf

Kształt i rozmiar wanny z hydromasażem

 

Wanny Berndorf są odpowiednie zarówno dla tych, którzy lubią relaksować się w samotności, jak i dla tych, którzy lubią spędzać czas w towarzystwie.

 

Oferujemy wanny różnej wielkości i o rozmaitych kształtach. Produkujemy stalowe jacuzzi przystosowane do użytku nawet przez 14 osób jednocześnie. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej, która jest niezwykle wdzięcznym materiałem konstrukcyjnym, mamy możliwość zaprojektowania wanien w przeróżnych kształtach, biorąc pod uwagę wizję klienta i ilość dostępnego miejsca. Nieprawdą jest, że jacuzzi zawsze musi być okrągłe!

Zabudowana wanna z hydromasażem - producent Berndorf
Mały basen z hydromasażem - producent Berndorf
Stalowe wanny z hydromasażem - producent Berndorf

Jacuzzi do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych

 

Stalowe wanny z hydromasażem naszej produkcji znajdują zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów budowalnych. Mogą być umieszczone w pokojach kąpielowych lub w sąsiedztwie krytego basenu pływackiego, ale równie dobrze sprawdzą się na tarasie czy w ogrodzie. Nasze niecki świetnie znoszą zmienne warunki atmosferyczne i są doskonałym uzupełnieniem starannie zaprojektowanego ogrodu.

 

Jeśli chodzi o kwestie techniczne dotyczące niecek, warto zaznaczyć, że nasi klienci mają możliwość wyboru rodzaj przelewu wody z niecki wanny. Możliwości są trzy:

  • Rynna przelewowa z rusztem,
  • Przelew skimmerowy,
  • Obniżona rynna, tzn. przelew "Infnity".

 

Relaksująca kąpiel w wannie z hydromasażem

 

Wanny Berndorf wyposażono w zintegrowane ze ścianą niecki masaże wodno-powietrzne, dzięki czemu dysze są w pełni schowane i nie przeszkadzają w relaksie. Masaż może obejmować różne partie ciała. W naszej ofercie znajdują się masaże: pleców, pośladków, stóp i łydek. Ponadto istnieje możliwość usytuowania gejzera w centralnym punkcie wanny, co daje efekt bulgotania i poprawia cyrkulację wody.

 

Masaż wodno-powietrzny działa kojąco na różne partie ciała, zapewniając osobom korzystającym z jacuzzi dogłębny relaks.

 

Właściwości relaksacyjne kąpieli w wannie z hydromasażem potęguje odpowiednie oświetlenie. Reflektory LED RGB pozwalają zintensyfikować lub całkowicie zmienić doznania użytkowników wanny. Regulowane lampy mogą występować w kilku kolorach. Największym zainteresowaniem cieszą się reflektory emitujące światło niebieskie lub zielone. Są to kolory działające uspokajająco, wyciszające, sprzyjające relaksowi.

 

Najwyższa jakość świadczonych usług

 

Doskonałej jakości wanny z hydromasażem to nie wszystko, na co mogą liczyć nasi klienci. Oczywiście jakość produktu końcowego jest najważniejsza, ale warto zaznaczyć, że klienci mogą liczyć na nasze wsparcie na długo przed tym, zanim jacuzzi znajdzie się w ich posiadaniu. Pomagamy klientom zdefiniować ich potrzeby i wnikliwie konsultujemy opracowywane projekty. Dzięki temu nasz klient otrzymuje produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Jednym z filarów działalności naszej firmy jest produkcja i montaż wanien do hydromasażu. Oferujemy najwyższej jakości wanny z masażem wodno-powietrznym, odpowiednie do zastosowań prywatnych, jak również do montażu w hotelach, lecznicach i kąpieliskach publicznych.

 

O zbawiennym wpływie jacuzzi na zdrowie chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Wanny z hydromasażem poprawiają samopoczucie, pobudzają do działania, dodają energii. Masaż wodny pozwala usunąć zmęczenie, odprężyć się i choć na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego. Ponadto działa korzystnie na skórę, rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi bóle stawów.

 

Skoro korzystanie z jacuzzi ma tak liczne zalety, warto zapewnić sobie i innym możliwość częstszych kąpieli relaksacyjnych. Jak to zrobić? Składając zamówienie w naszej firmie.

 

Stalowe jacuzzi Berndorf

 

Nasze wanny to projekty godne polecenia, posiadające optymalne parametry, zarówno jeśli chodzi o rozmiar jacuzzi, rodzaje masażu, jak i moc przepływu strumienia wody. Wanny wykonujemy ze stali nierdzewnej, co zapewnia im wieloletnią trwałość. Produkty ze stali nierdzewnej łatwo utrzymać w czystości, a dzięki połyskliwej powierzchni, w połączeniu z wodą i odpowiednim oświetleniem, dostarczają wielu doznań estetycznych.

Wanny z hydromasażem

FR

SK

CZ

DE

EN

Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2024