Jak wykonujemy nasze baseny stalowe?

 

Baseny stalowe, w tym baseny rehabilitacyjne wykonujemy już od wielu dziesięcioleci, a nasze tradycje sięgają ponad 150 lat. Od początku zajmowaliśmy się produkcją stali. Już w latach 60. XX wieku staliśmy się wiodącym producentem kąpielisk. Prowadziliśmy i prowadzimy szeroko zakrojone badania na rzecz oferowanych przez nas basenów, ich jakości, funkcjonalności, atrakcyjności czy bezpieczeństwa związanego m.in. z higieną. Baseny rehabilitacyjne czy terapeutyczne zawsze muszą być budowane z utrzymaniem najwyższych standardów oraz obowiązujących wymagań. Jeśli zachodzi taka potrzeba mamy możliwość wyposażenia basenów ze stali w dodatkowe akcesoria, które pozytywnie wpłyną na prowadzone rehabilitacje.
 

Inwestycje na rzecz innowacji

 

Oferując baseny rehabilitacyjne ze stali mamy zawsze na uwadze to, by prezentowały one najwyższe standardy, by stały się miejscem, w którym odnowa będzie przebiegać w komfortowych, bezpiecznych i efektywnych warunkach. Dlatego podejmujemy kroki inwestycyjne i wprowadzamy innowacje, dzięki którym zawsze jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi, które są tak istotne w procesie rehabilitacyjnym. Innowacyjne działania, które podejmujemy pozwalają nam oferować niezawodne, doskonale prezentujące się oraz łatwe w utrzymaniu czystości baseny ze stali nierdzewnej. Zależy nam na tym, by projekty naszej produkcji stały zawsze na najwyższym poziomie i wykorzystywały najnowsze zdobycze technologii.

 

Producent i budowa basenów Berndorf

EN

DE

CZ

SK

FR

Zadzwoń lub napisz!

Galeria

Stalowy basen rehabilitacyjny - producent Berndorf

Perfekcyjna czystość i bezpieczeństwo

 

Z uwagi na gładką powierzchnię pozbawioną szczelin oraz porów, stal nierdzewna nie tylko umożliwia szybkie oraz łatwe mycie, ale także ze względu na brak możliwości tworzenia się siedlisk bakterii i mikroorganizmów, doskonale sprawdza się w branży medycznej.

 

Więcej inspiracji możesz znaleźć w naszej galerii realizacji.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat basenów ze stali nierdzewnej Berndorf, skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Stalowe schody do basenu rehabilitacyjnego - producent Berndorf
Mały basen do rehabilitacji - producent Berndorf

Na rzecz nowoczesnej terapii.

 

Wysoki standard w zakresie funkcjonalności oraz projektowania.

 

Uzdrawiająca moc wody jest znana od czasów starożytnych oraz stanowi ważną część terapii dla osób o specjalnych potrzebach, bądź różnych rodzajach niepełnosprawności.

 

Dzięki współpracy z doświadczonymi fizjoterapeutami firma Berndorf Bäderbau projektuje baseny kąpielowe wyposażone w urządzenia, które są specjalnie dostosowane do wymagań w zakresie leczenia terapeutycznego.

Firma Berndorf Bäderbau, poprzez znajomość wymogów klinik oraz centrów rehabilitacji i sportu w zakresie terapii ruchem oraz hydroterapii wyposaża baseny w odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny.

Baseny rehabilitacyjne

FR

SK

CZ

DE

EN

Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2024