Producent i budowa basenów Berndorf

EN

DE

CZ

SK

FR

Zadzwoń lub napisz!

Galeria

Stalowy basen hotelowy z widokiem - producent Berndorf

Basen hotelowy – idealna przestrzeń do wypoczynku

 

Chcąc stworzyć ekskluzywne i jednocześnie indywidualne miejsce wypoczynku, wspólnie z Państwem zaplanujemy nie tylko nieckę basenu ze stali nierdzewnej, ale i technologię uzdatniania wody.

 

Na Państwa życzenie zaproponujemy rozwiązania architektoniczno-krajobrazowe uwzględniające jego położenie w terenie.

 

Począwszy od wyboru atrakcji wodno-powietrznych, elementów wbudowanych, materiału, aż po wybór efektownego oświetlenia stworzymy basen, który stanie się idealnym miejscem wypoczynku.

Oświetlony basen hotelowy ze stali nierdzewnej - producent Berndorf
Wewnętrzny basen hotelowy ze stali nierdzewnej - producent Berndorf
Duży basen hotelowy wkopany w ziemię wykonany ze stali - producent Berndorf

Hotele i SPA decydują się na baseny stalowe od Berndorf

 

Już ponad 7000 wykonanych przez nas niecek, które wykonaliśmy w oparciu o austriacką, autorską technologię. Zbudowanych przez nas basenów stalowych regularnie przybywa. Efektowne realizacje, pięknie prezentujące się i pozostające łatwe w pielęgnacji baseny hotelowe są potwierdzeniem niezawodności stosowanej przez nas technologii, w której realizujemy stalowe niecki basenowe. Operatorzy hotelowi cenią sobie także idealne warunki higieniczne, które łatwo utrzymać, bez generowania dużych wydatków oraz niezwykła trwałość.

 

Jakie warto wyróżnić atuty basenów ze stali nierdzewnej?

 

Patrząc z perspektywy operatora hotelowego warto zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych właściwości basenów ze stali nierdzewnej. Przede wszystkim jego budowa trwa stosunkowo krótko. Fabryczne, wstępne przygotowanie elementów konstrukcji niecki pozwala na budowę basenu w optymalnie krótkim czasie, z zachowaniem najwyższej jakości. W okresie użytkowania basenu ze stali bardzo ważną kwestią są także koszty eksploatacji niecki. Baseny nie wymagają napraw, czy też przeprowadzenia prac remontowo-naprawczych nawet przez pół wieku.

 

Zauważmy również to, że stal, z której wykonujemy niecki jest perfekcyjnie gładka, powierzchnie są zamknięte oraz pozbawione fug. W basenach naszej produkcji stosujemy też opatentowany system cyrkulacji wody basenowej w obiegu zamkniętym. To oznacza, że rozwój drobnoustrojów jest w zasadzie wyeliminowany, a sama konserwacja basenu nie wymaga wielkich nakładów pracy. Wszelkie elementy basenu oraz rynny są widoczne i bardzo łatwo dostępne, dzięki czemu utrzymanie basenu w czystości jest wyjątkowo ułatwione.

 

Nie sposób też nie zauważyć zalet odnoszących się do estetyki gotowego do użytkowania basenu. Baseny hotelowe z niecką stalową doskonale się prezentują. Charakterystyka stali pozwala nam na projektowanie basenów w zasadzie w dowolnym kształcie, dzięki czemu wpasuje się w każdą estetykę i w każdą przestrzeń. W naszych projektach zawsze bierzemy pod uwagę to, by efekt końcowy był spójny z całą koncepcją i aranżacją hotelu.

Baseny hotelowe – estetyka i relaks

 

Należy czerpać inspirację ze spektrum kombinacji materiałowych oraz tworzyć efekty wizualne za pomocą stylowej ekspozycji koloru oraz oraz światła.

 

Baseny kąpielowe firmy Berndorf Bäderbau umożliwiają Twoim gościom zrelaksowanie się, doznanie wielu przyjemności, a także ucieczkę od prozy życia codziennego.

 

Więcej inspiracji możesz znaleźć w naszej galerii realizacji.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat basenów ze stali nierdzewnej Berndorf, skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Zatrzymaj czas i znajdź równowagę.

 

Baseny kąpielowe firmy Berndorf Bäderbau podkreślają styl Twojego obiektu.

 

Baseny kąpielowe ze stali nierdzewnej tworzą jedyne w swoim rodzaju przestrzenie wodne oraz są cennym źródłem zdrowia i odnowy.

 

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom projektowym, nieograniczonym możliwościom kształtowania oraz znakomitej jakości w zakresie wykonawstwa, nasze baseny hotelowe wtapiają się harmonijnie w każde otoczenie. Proponujemy idealne rozwiązanie na każde życzenie, niezależnie od tego, czy chodzi o sport, relaks, czy też brodzik dla dzieci. Naszej produkcji baseny hotelowe to wytrzymałe uniwersalne rozwiązania o wspaniałej konstrukcji. Z dodatkowym wyposażaniem w postaci ławeczek, wodno-powietrznych masaży ściennych, gejzerów, armatek, rwących rzek czy też grzybków lub szali wodnych basen stanie się wyjątkową atrakcją dla każdego.

Baseny hotelowe

FR

SK

CZ

DE

EN

Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2024