Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2021

EN

DE

CZ

SK

RU

Baseny hotelowe

Zatrzymaj czas i znajdź równowagę.

 

Baseny kąpielowe firmy Berndorf Bäderbau podkreślają styl Twojego obiektu.

 

Baseny kąpielowe ze stali nierdzewnej tworzą jedyne w swoim rodzaju przestrzenie wodne oraz są cennym źródłem zdrowia i odnowy.

 

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom projektowym, nieograniczonym możliwościom kształtowania oraz znakomitej jakości w zakresie wykonawstwa, nasze baseny wtapiają się harmonijnie w każde otoczenie. Proponujemy idealne rozwiązanie na każde życzenie, niezależnie od tego, czy chodzi o sport, relaks, czy też brodzik dla dzieci. Nasze baseny to wytrzymałe uniwersalne rozwiązania o wspaniałej konstrukcji.

Należy czerpać inspirację ze spektrum kombinacji materiałowych oraz tworzyć efekty wizualne za pomocą stylowej ekspozycji koloru oraz oraz światła.

 

Baseny kąpielowe firmy Berndorf Bäderbau umożliwiają Twoim gościom zrelaksowanie się, doznanie wielu przyjemności, a także ucieczkę od prozy życia codziennego.

 

Więcej inspiracji możesz znaleźć w naszej galerii realizacji.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat basenów ze stali nierdzewnej Berndorf, skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Duży basen hotelowy wkopany w ziemię wykonany ze stali - producent Berndorf
Wewnętrzny basen hotelowy ze stali nierdzewnej - producent Berndorf
Oświetlony basen hotelowy ze stali nierdzewnej - producent Berndorf

Chcąc stworzyć ekskluzywne i jednocześnie indywidualne miejsce wypoczynku, wspólnie z Państwem zaplanujemy nie tylko nieckę basenu ze stali nierdzewnej, ale i technologię uzdatniania wody.

 

Na Państwa życzenie zaproponujemy rozwiązania architektoniczno-krajobrazowe uwzględniające jego położenie w terenie.

 

Począwszy od wyboru atrakcji wodno-powietrznych, elementów wbudowanych, materiału, aż po wybór efektownego oświetlenia stworzymy basen, który stanie się idealnym miejscem wypoczynku.

Stalowy basen hotelowy z widokiem - producent Berndorf

Galeria

Zadzwoń lub napisz!

RU

SK

CZ

DE

EN

Producent i budowa basenów Berndorf