Jeśli chodzi o atrakcje do aquaparków, zawsze proponujemy rozwiązania zwiększające możliwości relaksu, sportu i rekreacji. Nasza oferta jest bardzo szeroka - oferujemy klientom prawie nieskończoną ilość atrakcji wodnych. Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju.

 

Kompleksowe wyposażenie aquaparków to zawsze swego rodzaju wyzwanie, ponieważ takie miejsca odwiedzają osoby w różnym wieku i o różnych możliwościach fizycznych. Chcemy, by dzięki naszym atrakcjom basen stał się dla wszystkich miejscem nieskrępowanej zabawy, aktywnego wypoczynku i pracy nad kondycją.

 

Jak uatrakcyjnić zabawę w basenie?

 

Dzięki oferowanym przez nas atrakcjom wodnym wzrasta zainteresowanie basenami publicznymi. Inwestycja w dobrej jakości wyposażenie basenowe to zachęta do częstszego korzystania z publicznego kąpieliska. Klienci nie chcą wychodzić z basenu, w którym czeka na nich tyle atrakcji!

 

Powietrzne lub tryskające wodą atrakcje mogą zamienić z pozoru zwyczajny basen w mały aquapark, podzielony na strefy odpoczynku, masażu, rekreacji lub sportu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Również dla najmłodszych przygotowaliśmy jeże i drzewka wodne lub stołki do siedzenia przeznaczone do mocowania w brodzikach dla dzieci.

 

Wiele akcesoriów doskonale nadaje się do montażu w prywatnych basenach. Nasze atrakcje basenowe pozwalają uatrakcyjnić zabawę w przydomowym obiekcie.

 

W ofercie mamy do dyspozycji atrakcje takie jak:

 

  • ławeczki i leżanki z masażem powietrznym,
  • wodne masaże karku,
  • armatki wodne,
  • wodno-powietrzne masaże ścienne,
  • grzybki i szale wodne,
  • przeciwprądy,
  • gejzery,
  • groty sztucznej fali,
  • rwące rzeki,
  • i wiele więcej...

 

W ofercie mamy do dyspozycji atrakcje takie jak:

 

Dobrze zaprojektowane oświetlenie basenowe również może stanowić nie lada atrakcję, szczególnie w godzinach wieczornych i nocą. Nowoczesne podwodne oświetlenie LED RGB gwarantuje spektakularny, zachwycający pokaz zmieniających się kolorów i świateł.

 

Oprócz akcesoriów wodnych i oświetlenia oferujemy produkty ułatwiające utrzymanie porządku na basenie. Dla bardziej wymagających klientów, chcących dodatkowo zadbać o wodę basenową, mamy rolety podwodne PVC lub PC mocowane w ukrytej komorze w ścianie niecki lub obok basenu na plaży.

 

Podejmując z nami współpracę, możesz wybierać spośród niemal nieskończonego zakresu możliwości.

 

Więcej inspiracji znajdziesz w naszej galerii realizacji.

 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat basenów ze stali nierdzewnej Berndorf, skontaktuj się z nami już dzisiaj!

 

Producent i budowa basenów Berndorf

EN

DE

CZ

SK

FR

Zadzwoń lub napisz!

Galeria

Basenowa fontanna - producent Berndorf

Określenie, jakie wyposażenie powinien posiadać basen, jakie atrakcje wodne powinny zostać w nim zainstalowane, jest jednym z kluczowych etapów procesu budowy basenu ze stali nierdzewnej. Właściwie dobrane wyposażenie basenowe podnosi funkcjonalność obiektu, zwiększa przyjemność korzystania z basenu, ale i ułatwia dbanie o jego czystość.

 

Dobrze dobrane wyposażenie jest kluczowe przy projektowaniu niecki basenu ze względu na jej funkcjonalność oraz przyjemność w użytkowaniu przyszłych klientów.

Mała fontanna basenowa - producent Berndorf
Wodny masażer karku - producent Berndorf
Akcesoria basenowe dla dzieci - producent Berndorf

Kompleksowe wyposażenie basenów publicznych i prywatnych

 

Nasza firma od lat zajmuje się budową i kompleksowym wyposażaniem zarówno basenów publicznych, jak i obiektów w domach jednorodzinnych. Śledzimy zmieniające się trendy, dlatego zawsze jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe, nowoczesne rozwiązania, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Wyposażamy baseny w taki sposób, by podnieść ich walory użytkowe i estetyczne. Gwarantujemy fachowe doradztwo wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem atrakcji basenowych do swojego obiektu. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

 

Baseny ze stali nierdzewnej Berndorf to niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.

 

Plastyczna, a zarazem niezwykle trwała stal, pozwala na przygotowanie niecek basenowych o różnych kształtach i wymiarach. Ale sama niecka to jeszcze nie wszystko – dopełnieniem obiektu są atrakcje basenowe. Dzięki nim każda kąpiel dostarcza użytkownikom wielu pozytywnych wrażeń.

 

Projektowanie niecki basenowej a wybór atrakcji wodnych

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o kąpielisko miejskie, hotel, czy przydomowy ogródek, baseny Berndorf powstają z ogromną starannością i troską o detale. Już na etapie projektowania staramy się dobrze poznać oczekiwania naszych klientów, by móc zaoferować rozwiązania dokładnie odpowiadające ich potrzebom.

Atrakcje i wyposażenie basenowe

FR

SK

CZ

DE

EN

Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2024