Producent i budowa basenów Berndorf

EN

DE

CZ

SK

FR

Tunele akrylowe w basenach

 

Tunele akrylowe nie są zarezerwowane wyłącznie dla akwariów morskich. To prawda, że oceanaria chętnie korzystają z technologii akrylowej, ale tunele z akrylu doskonale prezentują się również w aquaparkach i mniejszych kąpieliskach. Możliwość budowania podwodnych tuneli to prawdziwe osiągnięcie w dziedzinie architektury basenów. Dzięki wykorzystaniu technologii akrylowej każdy basen może wyglądać wyjątkowo. Szklane tunele znacznie zwiększają panoramę widzenia, a tym samym przyjemność korzystania z kąpieli w basenie.

 

Baseny ze stali nierdzewnej z przezroczystymi panelami

 

Idealnie przezroczyste panele akrylowe doskonale komponują się z wysokiej jakości nieckami stalowymi Berndorf. Realizujemy wiele tego typu projektów. Zawsze oferujemy wsparcie na poziomie projektu koncepcyjnego oraz obliczeń konstrukcyjnych. Realizacją gotowych projektów zajmuje się specjalistyczna ekipa montażowa. Fakt, że posiadamy własną wykwalifikowaną ekipę, przekłada się na krótkie terminy realizacji.

 

Warto również dodać, że współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami akrylu, a dzięki bezpośrednim umowom z producentami tego tworzywa jesteśmy konkurencyjni cenowo.

 

Więcej inspiracji możesz znaleźć w naszej galerii realizacji.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat basenów ze stali nierdzewnej Berndorf lub technologii akrylowej, skontaktuj się z nami już dzisiaj!

We współpracy z firmą Forma Fabrica przedstawiamy państwu, nową ofertę technologii akrylowej.

 

Dzięki niej możemy zrealizować dowolne okna podwodne, montowane w całości w stalowej ramie, jak też tworzące górny przelew niecki, bulaje, przezroczyste dna basenów czy też spektakularne baseny wiszące.

 

Tunele i okna akrylowe w basenach podnoszą funkcjonalność stalowych obiektów, jak i ich walory estetyczne. Połyskująca stal i przeszklone powierzchnie tworzą razem bardzo udane, nowoczesne połączenie.

 

Forma Fabrica to polski lider akrylowej technologii basenowej, realizujący różnorodne projekty w zakresie technologii akrylowej dla wszystkich rodzajów basenów. W portfolio naszego Partnera znajduje się ponad 30 realizacji, w tym tunel akrylowy i okna podwodne w najgłębszym basenie świata zlokalizowanym w Mszczonowie, czy wiszący basen w obiekcie hotelowym. Dzięki współpracy z tak doskonałym Partnerem możemy wykorzystywać w swoich projektach technologię akrylową, tym samym poszerzając ofertę basenów Berndorf o produkty łączące stal i najwyższej jakości tworzywa sztuczne.

 

Akryl w technologii basenowej

 

Akryl to idealny materiał dla najbardziej wymagających projektów. Jest nie tylko niezwykle wytrzymały, ale też odpowiednio przezroczysty i łatwy w obróbce z użyciem ciepła. Termoformowanie pozwala na powstawanie solidnych i trwałych okien akrylowych do basenów.

Zadzwoń lub napisz!

Galeria

Podwodny tunel basenowy z akrylu - producent Berndorf

Oczywiście okna podwodne z czterema punktami podparcia, z górną linią wolną czy z przelewem na górnej linii to nie jedyne produkty wykorzystywane w procesie powstawania basenów w technologii akrylowej. W aquaparkach często możemy spotkać akrylowe wylewki, balustrady czy soczewki. Takie elementy podnoszą atrakcyjność publicznych kąpielisk, podobnie jak atrakcje wodne w postaci gejzerów, rwących rzecz czy jeżyków.

 

Akryl jest materiałem o niezwykłej odporności mechanicznej, w porównaniu do szkła kwarcowego jest w zasadzie niezniszczalny, całkowicie przezroczysty i odporny na chlor, koagulanty oraz promieniowanie UVC.

 

Technologia akrylowa przebojem zdobywa branżę basenową, jako kompletnie nowe rozwiązanie w zakresie designu i funkcjonalności.

Okna basenowe wykonane w technologii akrylowej - producent Berndorf
Basen wykorzystujący panele akrylowe - producent Berndorf
Widok basenu przez okno wykonane z akrylu - producent Berndorf
Polerowanie szyby akrylowej do basenu - producent Berndorf
Montowanie paneli akrylowych w basenie - producent Berndorf

Okna akrylowe w basenach

 

Akryl jest materiałem o wysokiej przezroczystości (nie daje zielonego ani dymnego odcienia), dlatego doskonale nadaje się do tworzenia okien w basenach stalowych, ale także ceramicznych czy powstałych z tworzyw sztucznych. Okna basenowe nie tylko uatrakcyjniają klasyczne obiekty z niecką ze stali nierdzewnej, ale wręcz tworzą nową jakość. Okna z akrylu charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną - doskonale znoszą zarówno stały napór wody, jak i obciążenia dynamiczne.

Technologia Akrylowa

FR

SK

CZ

DE

EN

Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2024