Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2021

EN

DE

CZ

SK

RU

Baseny publiczne

Nawiązywanie kontaktów.

 

Firma Berndorf Bäderbau przygotowuje indywidualne koncepcje basenów krytych i odkrytych z nieckami basenowymi ze stali nierdzewnej. Dotyczy to zarówno nowo projektowanych obiektów basenowych, jak również modernizacji obiektów istniejących. Nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie w tej branży jest do Państwa dyspozycji.

 

Pomysły klientów są przenoszone do szkiców, wersji roboczych oraz projektów opracowanych przez firmę Berndorf Bäderbau oraz jej partnerów. Klient otrzymuje szczegółową ofertę cenową na podstawie precyzyjnego planu inwestycji.

 

Najbardziej ekonomiczne i optymalne rozwiązanie jest wybierane wspólnie przez klienta oraz firmę Berndorf Bäderbau. Jako usługę dodatkową firma oferuje modele finansowania oraz leasing.

Sport - zabawa - zdrowie - rekreacja - dobry humor! Ich połączenie to klucz do sukcesu.

 

Intensywna praca, presja czasu oraz stres stanowią część naszego życia. Zapomnij na chwilę o codziennych obowiązkach, zanurz się i naładuj baterie. Sam albo z całą rodziną - wypróbuj szeroki zakres możliwości.

 

Więcej inspiracji możesz znaleźć w naszej galerii realizacji.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat basenów ze stali nierdzewnej Berndorf, skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Ruch to zdrowie i my o tym wiemy!

 

Nowoczesny, funkcjonalny i trwały - taki jest właśnie basen realizowany z firmą Berndorf Bäderbau, co w całym kraju potwierdzają nasze liczne realizacje obiektów krytych i odkrytych. Chlubą naszej firmy jest przyczynianie się do rozwoju sportu i aktywnej rekreacyjni wodnej Polaków poprzez rozbudowę infrastruktury sportowej.

 

Nasze pływalnie gwarantują w pełni odświerzający dzień relaksu - w sposób całkowicie zgodny z Twoimi preferencjami.

Galeria

Zadzwoń lub napisz!

RU

SK

CZ

DE

EN

Producent i budowa basenów Berndorf