Producent i budowa basenów Berndorf

EN

DE

CZ

SK

FR

Zadzwoń lub napisz!

Galeria

Stalowy basen publiczny z atrakcjami dla dzieci - producent Berndorf

Ruch to zdrowie i my o tym wiemy!

 

Nowoczesny, funkcjonalny i trwały - taki jest właśnie basen realizowany z firmą Berndorf Bäderbau, co w całym kraju potwierdzają nasze liczne realizacje obiektów krytych i odkrytych. Chlubą naszej firmy jest przyczynianie się do rozwoju sportu i aktywnej rekreacyjni wodnej Polaków poprzez rozbudowę infrastruktury sportowej.

 

Nasze pływalnie gwarantują w pełni odświeżający dzień relaksu - w sposób całkowicie zgodny z Twoimi preferencjami.

Kryty basen publiczny wykonany ze stali - producent Berndorf
Stalowe akcesoria przy basenie publicznym - producent Berndorf
Stalowe schody do basenu publicznego - producent Berndorf

Więcej inspiracji możesz znaleźć w naszej galerii realizacji.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat basenów ze stali nierdzewnej Berndorf, skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Sport - zabawa - zdrowie - rekreacja - dobry humor! Ich połączenie to klucz do sukcesu.

 

Intensywna praca, presja czasu oraz stres stanowią część naszego życia. Zapomnij na chwilę o codziennych obowiązkach, zanurz się i naładuj baterie. Sam albo z całą rodziną - wypróbuj szeroki zakres możliwości.

 

Niezwykła technologia na rzecz komfortowej i bezpiecznej pielęgnacji

 

Nie sposób nie dostrzec wielu zalet basenów stalowych w tym łatwej, bezpiecznej i wygodnej pielęgnacji. Stalowe baseny publiczne wykonane są tak, by na powierzchni ścian nie pozostawały najmniejsze szczeliny czy pory, co znacznie przyczynia się do łatwiejszego utrzymania basenu w czystości. Baseny ze stali nierdzewnej, które pozbawione są wspomnianych szczelin redukują niemal do zera możliwość namnażania się bakterii czy innego rodzaju drobnoustrojów. Nasze projekty basenów ze stali zapewniają także łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju wydawałoby się trudniej dostępnych miejsc. Połączyliśmy więc ekonomię z ergonomią, dzięki czemu koszty utrzymania publicznego basenu ze stali są optymalne, a sama pielęgnacja prostsza i znacznie bardziej komfortowa.

Nawiązywanie kontaktów

 

Firma Berndorf Bäderbau przygotowuje indywidualne koncepcje basenów krytych i odkrytych z nieckami basenowymi ze stali nierdzewnej. Dotyczy to zarówno nowo projektowanych obiektów basenowych, jak również modernizacji obiektów istniejących. Nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie w tej branży jest do Państwa dyspozycji.

 

Pomysły klientów są przenoszone do szkiców, wersji roboczych oraz projektów opracowanych przez firmę Berndorf Bäderbau oraz jej partnerów. Klient otrzymuje szczegółową ofertę cenową na podstawie precyzyjnego planu inwestycji.

 

Najbardziej ekonomiczne i optymalne rozwiązanie jest wybierane wspólnie przez klienta oraz firmę Berndorf Bäderbau. Jako usługę dodatkową firma oferuje modele finansowania oraz leasing.

Baseny publiczne

FR

SK

CZ

DE

EN

Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2024