Producent i budowa basenów Berndorf

EN

DE

CZ

SK

FR

Prywatne baseny zewnętrzne

Prywatne baseny wewnętrzne

Zadzwoń lub napisz!

Galeria

Prywatny basen przydomowy ze stali nierdzewnej - producent Berndorf

Chcąc stworzyć ekskluzywne i jednocześnie indywidualne miejsce wypoczynku, wspólnie z Państwem zaplanujemy nie tylko prywatny basen ze stali nierdzewnej, ale i technologię uzdatniania wody.

 

Na Państwa życzenie zaproponujemy rozwiązania architektoniczno-krajobrazowe uwzględniające jego położenie w terenie.

 

Począwszy od wyboru atrakcji wodno-powietrznych, elementów wbudowanych, materiału, aż po wybór efektownego oświetlenia stworzymy basen, który stanie się idealnym miejscem wypoczynku.

Basen ze stali nierdzewnej przy domu - producent Berndorf
Prywatny basen wkopany ze stali - producent Berndorf
Stalowy basen prywatny zabudowany drewnem - producent Berndorf

Dodatkowe atrakcje i elementy wyposażenia

 

Realizujemy projekty, w których proponujemy także dodatkowe elementy wyposażenia zwiększające komfort użytkowania z basenu oraz ułatwiające utrzymanie jego czystości. Uwzględnienie atrakcji w wyposażeniu basenu doskonale uzupełni całą przestrzeń, w której główną rolę odgrywa woda. Wyposażenie dodatkowe zwiększy potencjał basenu pod kątem sportu, relaksu czy też rekreacji. Co można uwzględnić na etapie projektu? Oferujemy wygodne ławeczki i leżanki z powietrznym masażem, wodne armatki, wodno-powietrzne masaże ścienne, wodne szale i grzybki, rwące rzeki, gejzery czy groty ze sztuczną falą.

 

Woda jest niezwykle wdzięczna jeśli zaprojektujemy odpowiednie dodatkowe atrakcje. Powietrzne czy też tryskające atrakcje nadadzą basenowi zupełnie inny wymiar, zmieniając go w mały aquapark, tworząc przestrzenie do odpoczynku, rekreacji, sportu czy masażu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Baseny ze stali – łatwa pielęgnacja

 

Baseny ogrodowe wykonane ze stali mają zupełnie gładką powierzchnię. Na etapie produkcji eliminowane są wszelkie szczeliny czy pory, w których mogłyby gromadzić się zanieczyszczenia czy drobnoustroje. Nierdzewna stal jest więc bardzo łatwa w pielęgnacji, mycie przebiega szybko. Wynika to przede wszystkim z tego, że stal eliminuje możliwość tworzenia się siedlisk bakterii i mikroorganizmów.

 

Baseny ogrodowe - jakie jeszcze zalety warto wymienić?

 

Stal nierdzewna to niezwykle wytrzymały materiał, który nawet po wielu dekadach użytkowania będzie nadal pozostawał w pełni szczelny. Nasze metody łączenia elementów niecek, czyli spawania w osłonie argonu, nie pozwalają na powstawanie jakichkolwiek ubytków czy uszkodzeń. Mamy gwarancję tego, że niecka będzie doskonale szczelna, tak samo jak cała hydraulika basenowa.
 

Warto też zauważyć, że baseny stalowe są budowane w dość krótkim czasie. Fabrycznie, wstępnie przygotowane elementy konstrukcji umożliwiają oddanie całego projektu w optymalnie szybkim czasie z zachowaniem najwyższej jakości budowy.
 

Nie bez znaczenia pozostają także koszty eksploatacji. Nawet te baseny ogrodowe wykonane ze stali nierdzewnej, które powstały pół wieku temu nie wymagają do dzisiaj przeprowadzania napraw czy prac remontowo-konserwacyjnych. Oznacza to, że decydując się na basen ze stali możemy być pewni, że nie będziemy musieli szukać środków w budżecie domowym na jego częste naprawy.
 

Więcej inspiracji możesz znaleźć w naszej galerii realizacji.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat basenów ze stali nierdzewnej Berndorf, skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Połączenie funkcjonalności z aranżacją projektu sprawia, że prywatne baseny ze stali nierdzewnej zyskują całkowicie nowy wymiar. Dzięki znakomitym materiałom realizujemy zarówno standardowe projekty, jak i również spełniamy bardziej unikalne, wyszukane życzenia.

 

Sporty wodne stanowią wyzwanie dla ducha i dla ciała, a pływanie od zawsze było klasycznym składnikiem zdrowego trybu życia.

Styl życia, sprawność fizyczna oraz dobre samopoczucie.

 

Dążymy do tego, aby klienci mogli spełniać swoje potrzeby w każdej chwili.

 

Twórz swój własny świat dobrego samopoczucia, Twoją strefę relaksu.

Firma Berndorf Bäderbau umożliwia stylową jedność natury z techniką.

 

Każdy człowiek odczuwa potrzebę dobrego samopoczucia, szuka harmonii umysłu, duszy i ciała. We współpracy z zespołem firmy Berndorf Bäderbau możesz wykorzystać możliwości, jakie daje stal nierdzewna i dołączyć do klubu posiadaczy wyjątkowego basenu dopasowanego do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. 

 

Nasze baseny podkreślają Twoją osobowość, są ekskluzywne, stylowe, oraz najwyższej jakości.

Baseny prywatne

FR

SK

CZ

DE

EN

Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2024