Producent i budowa basenów Berndorf

EN

DE

CZ

SK

FR

Każdy człowiek odczuwa potrzebę dobrego samopoczucia. Szuka harmonii umysłu, duszy i ciała. Jeden pragnie relaksu i odprężenia, inny chce uczynić coś dla swojego wyglądu i zdrowia, a jeszcze inny chce po prostu poczuć się rozpieszczonym. Wszystkie te funkcje spełniają nasze produkty - niecki basenowe ze stali nierdzewnej. 

 

Więcej inspiracji możesz naleźć w naszej galerii realizacji.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat basenów ze stali nierdzewnej Berndorf, skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Wody termalne są najlepszym sposobem na regenerację umysłu i ciała.

 

Stalowe baseny termalne – higiena szczególnie istotna

 

Baseny termalne to doskonała przestrzeń do rozwijania się różnego rodzaju drobnoustrojów. By być w 100% pewnym tego, że do takich sytuacji nie dojdzie należy odpowiednio dbać o niecki basenowe. Baseny stalowe naszej produkcji projektowane są w taki sposób, by ich czyszczenie było optymalnie łatwe, szybkie i skuteczne. Wszelkie elementy składające się na baseny termalne są perfekcyjnie gładkie, i łatwo dostępne, dzięki czemu nasze baseny stalowe stają się łatwe w utrzymaniu czystości i pozwalają zachować perfekcyjną higienę obiektu.

 

Zadzwoń lub napisz!

Galeria

Basen termalny wykonany ze stali - producent Berndorf

Baseny termalne zajmują w naszych sercach bardzo ważne miejsce, możemy zaoferować klientowi ciekawą aranżację niecek basenowych, optymalne wykorzystanie przestrzeni, przy równoczesnym zachowaniu wizji obiektu.

 

Nasze realizacje termalne w Polsce znajdą Państwo w obiektach takich jak:

 

  • Termy Szaflary,

  • Termy Mszczonów,

  • Termy Cieplickie w Jeleniej Górze,

  • Termy Bukowina Tatrzańska,

  • Termy Bania w Białce Tatrzańskiej, 

  • Termy Chochołowskie w Witowie.

Stalowy basen termalny wkopywany w ziemię - producent Berndorf
Stalowe poręcze przy schodach do basenu termalnego - producent Berndorf
Ciekawie oświetlony basen termalny wykonany ze stali - producent Berndorf

Nasze wieloletnie, pozytywne doświadczenia w krajach specjalizujących się w obiektach termalnych, takich jak między innymi: Austria czy Słowacja, skłoniły nas do podjęcia odpowiednich działań na terenie naszego kraju. W czasach kiedy większość naszych rodaków jeździła na termy do Słowacji, u nas rodziły się pierwsze pomysły realizacji podobnych obiektów. Tak powstały pierwsze w Polsce obiekty z nieckami ze stali nierdzewnej cieszące się wielkim zainteresowaniem. 

 

Zimowy relaks w gorących źródłach.

 

Obiekty termalne zachęcają do gorących kąpieli gdzie temperatura wody wynosi ok. 35 °C, które nabierają wyjątkowego uroku szczególnie w okresie zimowym. Parująca woda termalna wśród wysokich zasp śnieżnych tworzy atmosferę niezapomnianego relaksu. Oferowane atrakcje powietrzno-wodne dodatkowo zachęcają do kąpieli. Natomiast podświetlone wieczorami niecki basenowe wyglądają po prostu bajecznie.

Baseny termalne

FR

SK

CZ

DE

EN

Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2024