Producent i budowa basenów Berndorf

EN

DE

CZ

SK

FR

24 kwietnia 2024

Jak stalowe baseny mogą wpłynąć na standardy hotelowe?

Właściciele i zarządcy obiektów noclegowych, którzy chcą pozyskać kolejnych klientów, muszą systematycznie podnosić jakość świadczonych usług, dbać o czystość i wyposażenie pokojów, a także o zapewnienie gościom dodatkowych atrakcji. Do usług zdecydowanie podnoszących atrakcyjność hotelu, należy zaliczyć higienicznie czysty i zachwycający estetyką wykonania basen ze stali nierdzewnej. W hotelu o wysokim standardzie nie może zabraknąć strefy basenowej.

 

Czym są standardy hotelowe?

 

System kategoryzacji hoteli (tzw. gwiazdki hotelowe) został wprowadzony w celu ujednolicenia standardów, jakich mogą spodziewać się goście hotelowi w danym obiekcie. Ilość gwiazdek ma jasno pokazać, w jaki sposób hotel spełnia wymogi dotyczące wyposażenia pokojów, funkcjonowania restauracji hotelowej i dostępności usług dodatkowych, do których zaliczamy również pływalnię.

 

Im więcej gwiazdek otrzymał hotel, tym wyższe spełnia standardy. W obiektach cztero- i pięciogwiazdkowych goście hotelowi powinni mieć dostęp do szeregu udogodnień, w tym do usług odnowy biologicznej, np. strefy SPA, sauny, jacuzzi i/lub basenu. Oczywiście basen może zostać wybudowany także w obiekcie o niższym standardzie – wówczas hotel ma szansę ubiegać się o nadanie większej ilości gwiazdek. Basen hotelowy ze stali nierdzewnej zdecydowanie podnosi standard obiektu noclegowego, a tym samym zwiększa zainteresowanie pobytami zarówno krótko-, jak i długoterminowymi w danym miejscu. Spełnia oczekiwania gości, którzy są zainteresowani możliwością zażywania relaksujących kąpieli w doskonałych, zapewniających higienę warunkach.

 

Basen hotelowy – atrakcyjne uzupełnienie oferty noclegowej

 

Budowa basenu hotelowego powoli staje się standardem. Na wykonanie komfortowej pływalni dla gości decydują się już nie tylko duże, luksusowe hotele, ale i domy wczasowe oraz mniejsze pensjonaty. Doświadczenie pokazuje, że spośród różnorodnych atrakcji hotelowych, to właśnie basen jest tą, która w znacznym stopniu wpływa na decyzję dotyczącą rezerwacji noclegu.

 

Obiekt hotelowy dysponujący własną pływalnią to idealne rozwiązanie dla osób preferujących wypoczynek w wodzie, ale niekoniecznie nad morzem czy jeziorem. Woda w basenie stalowym jest nie tylko przyjemnie ciepła, ale przede wszystkim higienicznie czysta. Warto również dodać, że producent basenów hotelowych ze stali przygotowuje niecki na podstawie indywidualnych projektów, a to oznacza, że basen i jego otoczenie są spójne. Wszystko to sprawia, że pobyt na basenie jest dla gości komfortowy i bezpieczny. Wysokojakościowa stal nierdzewna jest idealnym materiałem, jeśli chodzi o budowę basenów hotelowych.

 

Basen w hotelu - dlaczego warto postawić na nieckę ze stali nierdzewnej w systemie Berndorf?

 

Stal nierdzewna rewolucjonizuje współczesne budownictwo i nie bez powodu nazywana jest materiałem przyszłości. Stal wykorzystywana w procesie produkcji basenów Berndorf Baderbau zapewnia nieckom nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim idealną szczelność i trwałość na dziesięciolecia. Basen hotelowy ze stali nierdzewnej, mimo wieloletniego, bardzo intensywnego użytkowania, wciąż zachowuje doskonałą formę. Niecka nie ulega odkształceniom i nie odbarwia się. Wysokojakościowa stal nierdzewna zapewnia 100% higieny – łatwość utrzymania niecki w czystości ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku obiektów hotelowych dysponujących wieloma miejscami noclegowymi.

 

Obecnie wielu gości hotelowych dokonuje rezerwacji z wyprzedzeniem, po uprzednim obejrzeniu galerii zdjęć dostępnej w sieci. Potencjalni klienci zwracają uwagę na wygląd pokoju, lobby hotelowego i restauracji, a wielu z nich z uwagą przygląda się również fotografiom obrazującym pływalnię. Potencjalni klienci zwracają uwagę na wygląd basenu i jego otoczenia. Baseny stalowe w systemie Berndorf tworzą wyjątkowe przestrzenie wodne i harmonijnie wtapiają się w otoczenie. Basen ze stali nierdzewnej jest atrakcyjny pod względem wizualnym, a przy tym funkcjonalny i komfortowy. Pozwala gościom hotelowym na bezpieczny, nieskrępowany wypoczynek i ucieczkę od prozy życia codziennego.

 

Budowa basenu w hotelu – powierz zadanie specjalistom

 

Basen hotelowy musi spełniać rozmaite normy bezpieczeństwa, dlatego jego projektowaniem i budową powinni zająć się specjaliści dysponujący odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Współpracując z firmą Berndorf Baderbau, mogą Państwo liczyć na indywidualny i dopracowany pod każdym względem projekt pływalni oraz rzetelną realizację przedsięwzięcia. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania projektowe, nieograniczone możliwości kształtowania niecek i szereg atrakcji wodnych, mogących stanowić dodatkowe wyposażenie hotelowej pływalni. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i wspieramy naszych Klientów na każdym etapie inwestycji.

 

Nasze baseny są wizytówką obiektów hotelowych w Polsce i wielu innych państwach europejskich.

 

FR

SK

CZ

DE

EN

Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2024