Producent i budowa basenów Berndorf

EN

DE

CZ

SK

FR

27 kwietnia 2022

Jaki rodzaj basenu wybrać?

W gorące dni prywatny basen będzie wybawieniem, doskonałą strefą relaksu. Przydomowy basen to olbrzymia atrakcja dla dzieci, ale także możliwość komfortowego spędzenia czasu, odprężenia się i odpoczynku. Wydawałoby się, że koszty takiej inwestycji są niezwykle wysokie. Jednak taki luksus nie musi wcale dużo kosztować. Producenci korzystaj dzisiaj z takich technologii, które uatrakcyjniają rynkową ofertę i pozwalają na budowę basenu w niższych kwotach. Warto więc przyjrzeć się rodzajom dostępnych na rynku basenów, by wybrać to, co spełni nasze oczekiwania i nie sprawi, że w budżecie domowym pojawi się wielka dziura. Do wyboru mamy baseny ze stali, baseny rozporowe czy stelażowe. Zobaczmy, jakie jeszcze mamy możliwości.

 

Poznaj rodzaj basenów, które mogą trafić do domowego ogrodu

Niezwykle istotna jest przestrzeń, jaką dysponujemy w ogrodzie. Mniejsze ogródki nie eliminują możliwości wstawienia do nich basenu, trzeba będzie jedynie zdecydować się na odpowiednie rozwiązanie. Większe ogrodu mają większy aranżacyjny potencjał i pozwalają na budowę dużych basenów, w których będzie można popływać. W takich przestrzeniach zmieszczą się wkopywane baseny ze stali nierdzewnej. Ogrodowe baseny ze stali nierdzewnej – stalowe baseny stają się coraz atrakcyjniejsza alternatywą dla basenów z niecką betonową czy marmurową. Przede wszystkim ich koszt jest znacznie niższy, a swoją funkcję spełniają doskonale. Warto tu zwrócić się do producentów, którzy w swojej ofercie świadczą również usługi projektowe i wykonawcze. To znaczy nie oferują wyłącznie samych basenów, ale także stworzą cały projekt i zajmą się jego realizacją.

Tak jak firma Berndorf Baderbau, która od ponad 20 lat działa na polskim rynku.  Baseny stalowe doskonale sprawdzą się w przydomowym ogrodzie, ale również w hotelach, basenach publicznych, jako baseny termalne, rehabilitacyjne czy z hydromasażem. Sam basen nie ma szczególnych ograniczeń pod względem kształtów, te mogą być bardzo różnorodne. Do wyboru jest także bardzo wiele dodatkowych rozwiązań w postaci wodno-powierznych atrakcji, czy efektownych oświetleń. Wyposażone będą także w odpowiednie systemy filtracyjne i uzdatniające wodę. Nie można także zapomnieć o tym, że stal nierdzewna jest materiałem absolutnie higienicznym i łatwym w czyszczeniu.że stal będzie łatwa w czyszczeniu.

 

Rodzajów basenów jest wystarczająco dużo, by wybrać coś idealnego, doskonale dobranego pod nasze potrzeby oraz świetnie sprawdzającego się w mniejszej lub większej przestrzeni. Dlatego też zapraszamy rozmów na temat wybrania idealnego dla Państwa basenu.

FR

SK

CZ

DE

EN

Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2024