Producent i budowa basenów Berndorf

EN

DE

CZ

SK

FR

04 marca 2024

Co warto wiedzieć przed zakupem basenu ze stali nierdzewnej?

Baseny kąpielowe ze stali nierdzewnej zapewniają idealne warunki do relaksu i poprawy formy fizycznej, dlatego zainteresowanie stalowymi nieckami cały czas rośnie. Ci, którzy poważnie rozważają budowę basenu na własnej działce, powinni poznać wszystkie zalety „nierdzewki” i przekonać się, że to właśnie ten materiał zapewni im wieloletnie, bezpieczne i komfortowe użytkowanie prywatnego basenu.

 

Dlaczego stal nierdzewna? O zaletach basenów Berndorf Baderbau

 

Decyzja o budowie basenu w ogrodzie powinna być podjęta po dokładnym zapoznaniu się z rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Basen można wybudować z betonowych bloczków, wykonać ze wzmocnionego tworzywa sztucznego albo postawić na stal nierdzewną. Ostatnie z wymienionych rozwiązań zapewnia długi okres eksploatacji bez utraty jakości estetycznej. Wszystko dzięki właściwościom szlachetnej stali nierdzewnej. Jest to materiał wyjątkowo trwały, odporny na działanie promieni UV i gwarantujący szczelność niecki basenowej.

 

Niecki ze stali nierdzewnej mają gładką, bezfugową powierzchnię, a dzięki temu zapewniają optymalne warunki higieniczne. Są idealnie szczelne i łatwe w utrzymaniu czystości. Do szczególnie istotnych zalet basenów stalowych należy zaliczyć ekonomiczność eksploatacji. Stal nierdzewna to nowoczesny, elastyczny materiał, który świetnie komponuje się z najróżniejszymi elementami otoczenia i pozwala na dowolne kształtowanie niecki w zależności od oczekiwań klienta. Dzięki temu basen i jego otoczenie można z łatwością rozbudowywać i modyfikować nawet po wielu latach użytkowania. Baseny Berndorf Baderbau spełniają oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów i zapewniają znakomity efekt końcowy.

 

Basen wkopywany ze stali nierdzewnej – kształt i rozmiar niecki basenowej

 

Przed zakupem basenu ze stali nierdzewnej warto dokładnie rozważyć, do czego basen będzie używany, a co za tym idzie – jak duża powinna być niecka basenowa. Niektórzy decydują się na basen z myślą o codziennym, intensywnym treningu, inni traktują basen jako atrakcję dla dzieci. Inwestorzy mają różne wizje odnośnie do wielkości basenu, kształtu niecki, dodatkowych atrakcji basenowych, czy otoczenia basenu. Berndorf Baderbau, jako producent wysokojakościowych basenów ze stali nierdzewnej, zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i tworzy rozwiązania odpowiadające ich potrzebom. Towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie inwestycji, począwszy od omawiania wizji, poprzez opracowywanie projektu, skończywszy na realizacji. Zapewniamy też serwis.

 

Klient, który rozważa zakup basenu ze stali nierdzewnej, powinien wiedzieć, że w przypadku dużych niecek konieczne będzie uzyskanie pozwolenia na budowę. Mniejszy basen można wybudować na podstawie zgłoszenia. Jednak nasi Klienci nie muszą martwić się formalnościami, ponieważ zawsze przygotowujemy wymagane dokumenty i pomagamy zdobyć pozwolenia/przygotować zgłoszenia. Wszelkie formalności, jak i budowa basenu, realizowane są w możliwie najkrótszym terminie.

 

Stalowe niecki basenowe w systemie Berndorf

 

Wybór firmy, która może poszczycić się wiedzą, doświadczeniem, atrakcyjnymi cenami usług i produktów jest kluczowy, jeśli chodzi o powodzenie zamierzonej inwestycji. Współpracując z firmą Berndorf, mogą Państwo liczyć na omówienie wszystkich szczegółów dotyczących budowy basenu jeszcze przed zamówieniem konkretnej niecki. Przed dokonaniem zakupu należy zbadać możliwości terenu i poznać ewentualne ograniczenia dotyczące umiejscowienia basenu na posesji. Niecka powinna znajdować się w miejscu nasłonecznionym.

 

Baseny w systemie Berndorf mogą być budowane na każdym podłożu, jednak zbadanie rodzaju gleby, określenie poziomu wód gruntowych i przebiegu znajdujących się pod ziemią instalacji, pomoże w doborze rozwiązań i narzędzi, dzięki którym inwestycja zostanie zrealizowana sprawnie i bezproblemowo. Z nami przygotowanie i realizacja indywidualnych koncepcji basenów krytych i odkrytych to czysta przyjemność!

 

FR

SK

CZ

DE

EN

Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2024