Producent i budowa basenów Berndorf

EN

DE

CZ

SK

FR

Zadzwoń lub napisz!

Galeria

Prywatny basen przydomowy ze stali nierdzewnej - producent Berndorf
Prywatny basen przydomowy ze stali nierdzewnej - producent Berndorf
Stalowy basen prywatny zabudowany drewnem - producent Berndorf

Nowoczesne baseny ogrodowe zewnętrzne

 

Basen ze stali nierdzewnej to inwestycja na lata. Inwestycja, która naprawdę się opłaca. Baseny stalowe są niezwykle trwałe i szczelne, nawet po wielu latach intensywnego użytkowania dalej zachwycają wyglądem i dalej świetnie spełniają swoją funkcję. Nasze niecki basenowe powstają z ogromną starannością i troską o detale. Stawiamy na profesjonalizm, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, niezależnie od tego, czy wykonujemy basen ogrodowy dużych rozmiarów, czy niewielką nieckę zewnętrzną.

 

Realizujemy zarówno proste projekty, jak i skomplikowane inwestycje, zawsze dbając o satysfakcję naszych klientów.

 

Osoby zainteresowane wykonaniem basenu prywatnego zewnętrznego albo innej instalacji wodnej, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z jednej z dostępnych metod kontaktu.

 

 

Stalowe niecki basenowe doskonale nadają się zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Baseny zewnętrzne narażone są na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, ale dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej, niecki zachowują pierwotny kolor i blask, nie ulegają odkształceniom i zawsze pozostają doskonale szczelne.

 

O licznych zaletach basenów ze stali nierdzewnej i ich przewadze nad nieckami wytwarzanymi z innym materiałów przekonali się właściciele i zarządcy aquaparków, kąpielisk publicznych, basenów termalnych, hoteli i uzdrowisk. Do budowy basenu stalowego coraz liczniej przekonują się również inwestorzy prywatni, którzy dzięki wysokiej jakości nieckom mogą mieć w ogrodzie trwały, funkcjonalny i efektowny basen zewnętrzny.

 

Basen stalowy w ogrodzie – od wizji do realizacji

 

Kąpieliska publiczne to dla wielu jedyna okazja, by móc skorzystać z ulubionej formy aktywności, jaką jest pływanie. Niestety baseny publiczne mają też wady, a jedną z największych jest brak prywatności. Inwestując w basen ogrodowy, nie musimy płacić za możliwość skorzystania z kąpieliska, tracić czasu na dojazdy, w pośpiechu korzystać z przebieralni i mierzyć się z nieżyczliwymi spojrzeniami innych osób. W każdej chwili możemy wskoczyć do przydomowego basenu i czerpać przyjemność z kąpieli w ogrodzie urządzonym według własnego pomysłu.

 

Basen ze stali nierdzewnej może stać się centralnym elementem ogrodowej aranżacji, albo ważnym dodatkiem, umieszczonym na tarasie tuż obok tylnego wejścia do budynku. Nasza firma jest otwarta na sugestie inwestorów i dokładnie omawia każdą wizję, każdy pomysł.

 

Zależy nam na dokładnym poznaniu potrzeb naszych klientów i przygotowaniu projektu odpowiadającego ich oczekiwaniom. Dzięki stosowanym przez nas innowacyjnym rozwiązaniom oraz wysokiej plastyczności materiału, jakim jest stal nierdzewna, możemy przygotować niecki o dowolnym kształcie i rozmiarze. Co więcej – możemy to zrobić w stosunkowo krótkim czasie.

 

Baseny ze stali nierdzewnej a inne niecki basenowe

 

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów basenów ogrodowych. Baseny przenośne to osobny temat, ale jeśli chodzi o baseny montowane na stałe, śmiało możemy powiedzieć, że na tle innych dostępnych rozwiązań baseny stalowe prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie.

 

Baseny na zewnątrz w znacznie większym stopniu aniżeli baseny wewnętrzne narażone są na zniszczenia. Muszą mierzyć się z wieloma niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi (intensywne promieniowanie słoneczne, opady, minusowe temperatury). Problemem są też różnego rodzaju zanieczyszczenia, takie jak wpadające liście i owady. O ile niecki z innych materiałów mogą w takich warunkach tracić kolor, pokrywać się zielonym osadem i odkształcać, niecki stalowe nadal zachowują doskonałą formę.

 

Stalowe baseny przy domu zawsze prezentują się efektownie. Wszystko dzięki gładkiej, połyskującej powierzchni, która jest wyjątkowo łatwa w utrzymaniu czystości. W basenie ze stali nierdzewnej można bezpiecznie użytkować chemię basenową. Woda pozostaje przejrzysta, nawet jeśli basen poza sezonem nie jest użytkowany zbyt intensywnie. W tym miejscu warto dodać, że niecki stalowe, jeśli zostaną wyposażone w system podgrzewania wody basenowej, sprawdzą się jako całoroczne baseny zewnętrzne.

 

Baseny prywatne - zewnętrzne

FR

SK

CZ

DE

EN

Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2024