Producent i budowa basenów Berndorf

EN

DE

CZ

SK

FR

Zadzwoń lub napisz!

Galeria

Prywatny basen przydomowy ze stali nierdzewnej - producent Berndorf
Prywatny basen przydomowy ze stali nierdzewnej - producent Berndorf
Stalowy basen prywatny zabudowany drewnem - producent Berndorf

Baseny wewnętrzne – atrakcje wodne i kolorowe oświetlenie

 

Baseny stalowe same w sobie prezentują się efektownie, ale ich atrakcyjność można dodatkowo podnieść dzięki zastosowaniu kolorowego oświetlenia oraz szeregu atrakcji wodnych. Jeśli chodzi o baseny wewnętrzne, szczególnie dużą popularnością cieszą się lampki w kolorze niebieskim lub zielonym. Stal, woda i kolorowe światła tworzą razem fantastyczny efekt wizualny. Natomiast atrakcje wodne w postaci leżanek z masażem, armatek wodnych czy gejzerów uprzyjemnią relaks w basenie i zapewnią świetną zabawę całej rodzinie.

 

Osoby zainteresowane wykonaniem basenu stalowego odsyłamy do naszej galerii realizacji i zachęcamy do skorzystania z jednej z dostępnych form kontaktu.

 

Wysokiej jakości niecka stalowa to produkt idealny dla tych, którzy dążą do realizacji marzenia o własnej pływalni. Budowa basenu w domu to duża inwestycja, dlatego powinna być odpowiednio wcześnie zaplanowana. Najlepiej już na etapie projektowania budynku.

 

Nasza firma zajmuje się zarówno wykonywaniem projektów basenów dla nowopowstających budynków, jak i szukaniem rozwiązań dla domów starszego typu. Montujemy niecki stalowe różnych rozmiarów, wykonujemy wysokiej jakości instalacje wodne, wyposażamy baseny wewnętrzne w wybrane atrakcje basenowe. Do każdego zlecenia podchodzimy z równie dużym zaangażowaniem, zawsze starając się sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

 

Całoroczny basen wewnętrzny

 

Baseny wewnętrzne przeznaczone są do intensywnego użytkowania w ciągu całego roku. O ile okres największego zainteresowania basenami zewnętrznymi przypada na miesiące wakacyjne, o tyle baseny wewnątrz domu spełniają swoją funkcję niezależnie od warunków pogodowych. Z uwagi na intensywne, całoroczne użytkowanie, powinny być wykonane z solidnych, trwałych materiałów. Materiałem idealnym na budowę basenu wewnętrznego jest właśnie stal nierdzewna.

 

Baseny stalowe w budynkach mieszkalnych

 

Stal nierdzewna to materiał plastyczny, umożliwiający tworzenie nowoczesnych niecek basenowych o zróżnicowanych kształtach. Basen w domu oczywiście może mieć tradycyjny, prostokątny kształt, ale jeśli inwestorzy mają inną wizję, chętnie zajmiemy się realizacją oryginalnego pomysłu. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów, każdy pomysł dokładnie omawiamy, wskazujemy wady i zalety danego rozwiązania, wspólnie wybierając najlepszą opcję.

 

Baseny ze stali są inwestycją na lata. Stal nierdzewna to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego zarysowanie albo odkształcenie stalowej niecki basenowej jest bardzo trudne. Nasze baseny przez lata zachowują piękny wygląd, dalej ciesząc oko inwestorów i dalej doskonale spełniając swoją funkcję. Stal nierdzewna jest łatwa w utrzymaniu czystości. Efektownie połyskuje, a tym samym doskonale współgra z innymi połyskliwymi materiałami wykorzystanymi w otoczeniu basenu. Szczególnie nowocześnie prezentują się połączenia stali nierdzewnej, szkła i płytek z kamienia naturalnego.

 

Niezawodne baseny wewnątrz domu

 

Nasze baseny ze stali nierdzewnej znajdują liczne zastosowania w obiektach użyteczności publicznej, ale uszczęśliwiły również wielu inwestorów prywatnych. Nasi klienci cenią trwałość i efektowny wygląd stalowych niecek, ale także perfekcyjnie zorganizowane zaplecze techniczne. Dostarczone systemy rurowe, system uzdatniania wody, systemy monitorujące stan infrastruktury basenowej – każdy element, każde połączenie wykonujemy z ogromną dbałością o detale.

 

Awaria systemów znajdujących się pod podłogą oznaczałaby dla inwestorów konieczność poniesienia dodatkowych kosztów, dlatego nie pozwalamy sobie na błędy. Baseny w domu mają działać w sposób niezawodny, mają być absolutnie szczelne. Takie właśnie są produkty marki Berndorf - nawet po dziesiątkach lat, dzięki specjalnej metodzie łączenia poszczególnych elementów, w naszych nieckach nie pojawiają się żadne ubytki i uszkodzenia. Baseny ze stali nierdzewnej wzorowo spełniają wszystkie wymagania jakościowe.

 

Baseny prywatne - wewnętrzne

FR

SK

CZ

DE

EN

Berndorf Baderbau Sp. z o.o. 2002-2024